Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

Uprava-zahrady

• Google učebna - G SUIT

5.5.2020

Do Vašeho mailu jste dostali přihlašovací údaje Vašeho dítěte ke školnímu účtu (přihlašování přes www.google.cz)

Zde v pravém horním rohu je rozhraní

Pravy-panel

Gmail - zde najde žák doručenou poštu (nejčastěji od učitelů, či pozvánky do kurzů nebo úkoly z kurzů)

Disk - zde si může žák ukládat svoje soubory týkající se školy (ty, které vytvářel ve škole, může ukázat doma a naopak)

Na disku pak je odkaz na sdílené disky, kde pak najdete například fotogalerii, učební pomůcky,...)

Učebna - zde najde žák svoje kurzy, ve kterých může pracovat

Pomocník ke google učebně - zde

• Pozdrav od Kapky

2.5.2020

Kapka1

• Úplata za školní družinu

6.4.2020

Úplata za školní družinu za druhé pololetí školní roku 2019/2020 je zrušena.

Rodičům, kteří již zaplatili, bude částka vrácena nebo převedena na příští školní rok.

Mgr. Kateřina Brandová, ředitelka školy

• Zápis do 1. ročníku

23.3.2020

MŠMT vydalo nařízení o zápisech do 1. třídy - více zde.

Jak budou probíhat zápisy u nás ve škole - více zde

• Pro rodiče 3., 4., 5. tříd

21.3.2020

Milí rodiče,