Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

Uprava-zahrady

• Zrušena výuka plavání

23.9.2020

Z organizačních důvodů je zrušena plavecká výuka na tento školní rok

Od úterý 29. 9. 2020 se budeme učit podle rozvrhu, který žáci dostali na začátku roku.

• Povinnost nosit roušku

21.9.2020

Od zítřka 22. září budeme ve škole nosit roušku ve všech prostorách školy a školní jídelny.

Dejte prosím dětem do školy několik roušek, aby si je v případě nutnosti mohli vyměnit. Děkuji

• 9.9.2020

Od čtvrtka 10.9. se zpřísňují pravidla pro nošení roušek v celé ČR, zřejmě i ve školách. Sledujte aktuální informace ve sdělovacích prostředcích. Každý žák by měl mít s sebou ve škole roušku (+ náhradní roušky)!!!!

• Volby do školské rady

9.9.2020

Ředitelka školy Mgr. Kateřina Brandová vyhlašuje volby do školské rady dne 1. 9. 2020. Volby proběhnou v době třídních schůzek ke konci září – přesný termín bude ještě upřesněn.

Ředitel školy vyzývá zákonné zástupce žáků, aby odevzdali návrhy na kandidáty z řad zákonných zástupců žáků. Kandidáty na členy školské rady se mohou stát zletilé osoby navržené kýmkoliv ze zákonných zástupců žáků školy, přičemž zákonný zástupce může za kandidáta navrhnout i sám sebe. Návrhy na kandidáty lze podávat nejpozději do 15. 9. 2020.

• Profil na postcrossingu

28.7.2020

Základní škola Zámrsk (primary school) is small school - village type. Pupils attend school between six to eleven years. Pupils study together in two classes.

Pupils is approximately thirty at school. There are teachinh three teachers, one miss asistent and one governess. Pupils learn English since the first class - we prefer the postcards in English.

We do often project. We are involved in project "Bookmark connects school" (czech-slovak project), Olympic all around (sports project, we won bronze medail).

We learn about ecology - separating waste, collecting waste paper and aluminum. We are close to nature. We have great school garden at school. Here we can learn or we will try to grow vegetables (lettuce, tomatoes, radishes) in the garden.

School is in village Zámrsk. Zámrsk lies near Vysoké Mýto or Litomyšl. In Zámrsk we can find the castle (State regional archive), the church st. Martin, bell-tower and nice Chateau park.Therefore primary school is there a nursary school too. We are corporate together - Christmas and Easter workshops, sports day and other.

We will glad to your postacard, but we are interested in:
    - city/country, where do you live
    - fairy tales
    - flowers and animals
    - but we will be happy for any postcards.

Motto:
    "Non schoale sed vitea discimus."
    "Neučíme se pro školu, ale pro život."
    "We do not learn for school, but for life."
    Seneca

for primary school Zámrsk
    Mgr. Kateřina Brandová - director of the school

• Krásné prázdniny

2.7.2020

Dovolte mi ještě jednou všem popřát krásné a slunné prázdniny.

I wish nice and sunny holidays.

Chtěla bych ještě jednou poděkovat všem - dětem, jejich rodičům, prarodičům - za jejich práci během celého školního roku, předeším pak v době uzavření škol. Rodičům za jejich trpělivost, za čas, který svému dítku věnovali, i když to mnohdy nebylo vůbec jednoduché. DĚKUJI

Img_20200606_150501

« Novější | Starší »