Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

Uprava-zahrady

Odkud přijde první pohled z ciziny?

1. ČR 13
  2. Rusko 5
  3. Německo 5
  4. Itálie 5
  5. jiný evropský stát 8
  6. mimo Evropu 4

• Organizace pro žáky, kteří nenastoupí

21.5.2020

Prosím rodiče žáků, kteří nenastoupí, aby v pátek 29.5. přinesli do školy pracovní sešity a sešity na kontrolu. Další týden jim sešity budou vráceny, aby mohli pokračovat ve vzdělávání.

Sešity můžete předat paní učitelce nebo je vložit do schránky u školy do 13:00

Děkuji

• Organizace - 2. třída

20.5.2020

Ročníky 4. a 5.

Vstup horním vchodem, za dveřmi bude umístěna desinfekce

Žáci budou do budovy vpuštěni mezi 7:30 a 8:00

Výuka bude vedena v blocích do 12:40 - poté budeme odcházet na oběd

Družina pro horní třídu bude fungovat  - bude v horní třídě, popřípadě budou děti venku, dohled bude zajišťovat paní asistentka

Prosím rodiče, aby napsali lístek do družiny na celý týden (lístek odevzají v podnělí paní asistentce)

Nedoporučujeme do školy nosit hračky, pokud žáci mají potřebu si hračku přinést, bude hračka malá, aby se vešla do aktovky, kde během dne bude ulložena.

Kdo nemá možnost tisku, bude čestné prohlášení k dispozici u vchodu do školy, kde ho může zákonný zástupce vyplnit.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte, děkuji

• Organizace - 1. třída

20.5.2020

Ročník 1., 2., 3.

Vstup spodním vchodem, za dveřmi bude umístěna desinfekce

Otevřena ranní družina od 6:30

Vstup do školy do 8:00

Výuka vedena v blocích do 11:50 - poté odchod na oběd

Prosím rodiče, aby dětem napsali na celý týden, jak budou odcházet ze družiny (lístek žáci předají v pondělí paní vychovatelce).

Nedoporučujeme nosit hračky do školy, pokud se potřebují žáci pomazlit, bude hračka malá, aby se vešla do aktovky. V aktovce si ji děti přinesou, při vyučování bude v aktovce, o přestávce si ji budou moci vyndat.

Kdo nemá možnost tisku, čestné prohlášení bude k dispozici u vchodu do školy, kde ho může zákonný zástupce vyplnit.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte, děkuji

« Novější | Starší »