Číst dále

• 15.3.2018 Friesovy boudy

19.3.2018

Fotografie z hor v obecní prodejně

Panorama krkonoš - vlevo chata Andula

15.3.2018 jsme se vrátili z hor. První fotky jsou již v poslední fotogalerii

Vaše fotografie a videa uvítáme ve škole, nebo je můžete zaslat přímo správci stránek na e-mail: martinpribyl1963@gmail.com

• Poděkování

23.2.2018

Poděkování

23.2.2018 jsme zažili ve škole příjemné překvapení. Jednalo se o poděkování pana Chudoby z Vysokého Mýta dvěma našim žákyním 5. ročníku, které ve jmenovaném městě našly mobil a ohlásily nález na Policii ČR ve Vysokém Mýtě. Na základě toho byl nalezen majitel. Ten přijel děvčatům poděkovat.

I my se připojujeme s poděkováním. Jsme rádi, a oceňujeme to, že se děvčata takto zachovala a jsou příkladem čestného jednání všem našim spolužákům.

• Uctění památky obětem transportu smrti

24.1.2018

Památka obětem

Ve středu 24. 1. 2018 se žáci ZŠ Zámrsk zúčastnili pietní akce na místním hřbitově u hrobu obětí transportu smrti, který 24. ledna 1945 tudy projížděl. Děti tiše a zaujatě vyslechly vyprávění pana P. Janíka o těchto hrozných válečných událostech.

• Přírodověda pod mikroskopem

14.1.2018

Přírodověda pod mikroskopem

Hodina PŘÍRODOVĚDY pod mikroskopem

Jiný svět, pouhým okem neviditelný se nám odkryl pod mikroskopem. Měli jsme možnost, pod vedením paní učitelky Brandové, pozorovat Trepku velkou. Nadchlo nás to. I pokusy jsou součástí těchto hodin.

A to máme moc rádi. Co to bude příště?

• Meluzína

11.1.2018

Meluzína

Meluzína  bylo téma výtvarné výchovy 11.1.2018, kdy každé dítě pod vedením paní učitelky Krhovské ztvárnilo meluzínu, kterou jsme umístili na síť ve třídě. Práce byla dvouhodinová. Všem se dílo podařilo.

« Novější | Starší »