Aktuality | Základní škola Zámrsk
Ostrov poznání

Základní škola Zámrsk.

Základní škola Zámrsk je malotřídní škola s pěti ročníky ve dvou třídách, jejíž součástí je školní družina a školní jídelna – výdejna.

Výuka všech  ročníků probíhá podle školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání "Malí Robinsoni".

                  Číst dále

 

 

 

  


Aktuality

 • 15.3.2018 Friesovy boudy

  19.3.2018

  Fotografie z hor v obecní prodejně 

  Panorama krkonoš - vlevo chata Andula

  15.3.2018 jsme se vrátili z hor. První fotky jsou již v poslední fotogalerii

  Vaše fotografie a videa uvítáme ve škole, nebo je můžete zaslat přímo správci stránek na e-mail: martinpribyl1963@gmail.com


 • Poděkování

  23.2.2018

  Poděkování

  23.2.2018 jsme zažili ve škole příjemné překvapení. Jednalo se o poděkování pana Chudoby z Vysokého Mýta dvěma našim žákyním 5. ročníku, které ve jmenovaném městě našly mobil a ohlásily nález na Policii ČR ve Vysokém Mýtě. Na základě toho byl nalezen majitel. Ten přijel děvčatům poděkovat.

  I my se připojujeme s poděkováním. Jsme rádi, a oceňujeme to, že se děvčata takto zachovala a jsou příkladem čestného jednání všem našim spolužákům.

   


 • Uctění památky obětem transportu smrti

  24.1.2018

  Památka obětem

  Ve středu 24. 1. 2018 se žáci ZŠ Zámrsk zúčastnili pietní akce na místním hřbitově u hrobu obětí transportu smrti, který 24. ledna 1945 tudy projížděl. Děti tiše a zaujatě vyslechly vyprávění pana P. Janíka o těchto hrozných válečných událostech.


 • Přírodověda pod mikroskopem

  14.1.2018

  Přírodověda pod mikroskopem

  Hodina PŘÍRODOVĚDY pod mikroskopem

  Jiný svět, pouhým okem neviditelný se nám odkryl pod mikroskopem. Měli jsme možnost, pod vedením paní učitelky Brandové, pozorovat Trepku velkou. Nadchlo nás to. I pokusy jsou součástí těchto hodin. 

  A to máme moc rádi. Co to bude příště?


 • Meluzína

  11.1.2018

  Meluzína

  Meluzína  bylo téma výtvarné výchovy 11.1.2018, kdy každé dítě pod vedením paní učitelky Krhovské ztvárnilo meluzínu, kterou jsme umístili na síť ve třídě. Práce byla dvouhodinová. Všem se dílo podařilo.


« Novější | Starší »