23 Tonda Obal 9.1.2018 | Základní škola Zámrsk
Ostrov poznání

23. Tonda Obal 9.1.2018

Tonda Obal na cestách (třídění a recyklace odpadu)

Dne 9. 1. nás navštívil Tonda Obal, který se vydává na cesty do škol, aby naučil děti správně třídit odpad.  Pod jeho vedením jsme třídili odpad a seznamovali se s recyklací jednotlivých druhů. Z nich se může vyrobit mnoho nových výrobků, které by jinak skončily na skládkách. Teď už záleží na nás všech, jak se postavíme k této problematice, která je světovým problémem. Pokud si někdo neví rady se správným tříděním, může se podívat na stránky: www.tondaobal.cz, kde je všechno dobře vysvětleno. Důležité je začít s tříděním. My jsme si to zkusili hned v besedě a dařilo se! Dostali jsme velkou pochvalu a plno materiálů.

 


 


PředchozíNásledující

 


Obrázek 1 z 23