Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

int(4)

• Přechod na distanční výuku od 1. března 2021

27.2.2021

Vláda opět rozhodla o uzavření škol od 1. března 2021.

Přecházíme na distanční výuku.

Veškeré učební materiály najdete opět v jednotlivých učebnách podle ročníku. Sledujte i družinu, kde najdete zajímavá cvičení, tvoření a mnoho dalšího pro vás bude připravovat paní vychovatelka.

Online hodiny budou probíhat každý den.

1. ročník bude mít online hodiny od 10:00.

2. ročník bude začínat v 8:00 individuálním čtením - úplný rozpis najdete v google učebně.

3. ročník bude mít online hodiny od 13:00 - uvidíme, jestli nepřesuneme na dopolední čas

4. ročník od 10:00.

5. ročník od 8:00.

V přípravě jsou ještě individuální konzultace ve škole, o kterých budete informováni v průběhu tohoto týdne.

V případě jakýchokoli dotazů mě kontaktujte telefonicky (736 158 818, mailem). Děkuji Brandová

• Obědy v týdnu 18.1. - 22.1.

18.1.2021

I přesto, že je školka zavřená - pro základní školu jsou obědy vařeny a vydávány.

« Novější | Starší »