Školský portál Pardubického kraje - Klíč ke vzdělání a vědění na dosah

int(3)

• Návrat do školy od 12. 4. 2021

8.4.2021

Od 12. 4. 2021 nastupují všichni žáci 1. stupně na prezenční výuku.

V naší škole se žáci nebudou vzdělávat rotačně.

Všichni žáci mají povinnost testování 2x týdně (PO, ČT) před zahájením výuky. Budou používány antigenní testy „Lepu“. Zhlédněte s žáky instruktážní video - zde.

V případě pozitivního testu budou rodiče neprodleně kontaktováni.

Testovat se nemusí žáci, kteří doloží potvrzení od lékaře o negativním výsledku (lékařská zpráva, zpráva z laboratoře) v listinné či elektronické podobě. V případě potřeby může být u testování přítomen rodič.

Více informací - zde

Provoz ranní školní družiny

Ve dnech pondělí a čtvrtek (dny testování) se škola bude otevírat v půlhodinových intervalech (6.30 h, 7.00 h, 7.30 h). V ostatních dnech je příchod možný průběžně v 6.30 - 7.30 hodin.

Obědy

Žáci budou rozděleni do tří skupin:

1.skupina - 1. a 2. ročník

2. skupina - 3. a 5. ročník

3. skupina - 4. ročník

Výuka ve škole bude probíhat s těmito omezeními:

• Po celou dobu pobytu ve škole i ve školní družině mají žáci povinnost nosit chirurgickou roušku (vybavte děti potřebným množstvím – nejméně 2 kusy denně). NE LÁTKOVÉ ROUŠKY!

Testujeme

• Přechod na distanční výuku od 1. března 2021

27.2.2021

Vláda opět rozhodla o uzavření škol od 1. března 2021.

Přecházíme na distanční výuku.

Veškeré učební materiály najdete opět v jednotlivých učebnách podle ročníku. Sledujte i družinu, kde najdete zajímavá cvičení, tvoření a mnoho dalšího pro vás bude připravovat paní vychovatelka.

Online hodiny budou probíhat každý den.

1. ročník bude mít online hodiny od 10:00.

2. ročník bude začínat v 8:00 individuálním čtením - úplný rozpis najdete v google učebně.

3. ročník bude mít online hodiny od 13:00 - uvidíme, jestli nepřesuneme na dopolední čas

4. ročník od 10:00.

5. ročník od 8:00.

V přípravě jsou ještě individuální konzultace ve škole, o kterých budete informováni v průběhu tohoto týdne.

V případě jakýchokoli dotazů mě kontaktujte telefonicky (736 158 818, mailem). Děkuji Brandová

• Obědy v týdnu 18.1. - 22.1.

18.1.2021

I přesto, že je školka zavřená - pro základní školu jsou obědy vařeny a vydávány.

« Novější | Starší »